trezory otvaranie uzamykacie systemy
TREZORY - predaj | TREZORY - servis | DVERE | SGHK NA STIAHNUTIE | LINKY

Zjednotenie bezpečnostných vložiek na jeden kľúč

sghk
Ak Vás už nebaví nosiť veľký zväzok kľúčov a vždy v ňom hľadať ten správny kľúč, máme v ponuke presne pre Vás uzamykací systém –
systém generálneho a hlavného kľúča
.
sghk
Systém generálneho a hlavného kľúča umožňuje jedným bezpečnostným kľúčom uzamknúť ľubovoľný počet dverí a súčasne poskytuje možnosť určiť, ktoré osoby môžu do jednotlivých miestností vstupovať.
sghk
Uzamykacie systémy tvoríme, dodávame a montujeme vyhotovené z bezpečnostných vložiek v 3. a 4. bezpečnostnej triede (3.BT – stredná ochrana, 4.BT – vysoká ochrana), bez ochrany a s ochranou kľúčov proti neoprávnenému kopírovaniu.
sghk
Do uzamykacieho systému je možné začleniť nielen štandardné zámkové vložky, ale aj vložky prídavných zámkov a visiace zámky.
sghk
Obhliadka a zameranie uzamykacieho systému je zadarmo. Cena vložky v uzamykacom systéme je porovnateľná s cenou samostatnej bezpečnostnej vložky.
Systém generálneho a hlavného kľúča je dobrý spôsob ako si zjednodušiť život.
0908 68 68 38
trezorservis.sk, s.r.o. Ipeľská 15
Bratislava
821 07

IČO: 46171568
DIČ: 20232‌65662
IČ DPH: SK2023265662

trezorservis.sk, s.r.o.
je držiteľom Licencie na prevádzkovanie Technickej služby, vydanej Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Bratislave
Licencia je nutná pri akýchkoľvek zásahoch na trezoroch a bezpečnostných dverách viac ako 2-bodových vrátane bežného servisu a otvárania trezorov a bezpečnostných dverí.
Zbierka zákonov č. 473/2005
zavrieť
pzsr
TOPlist